cześć!

Jestem Basia!

Jestem twórcą marki Twórz Teraz, a także współtworze projekt Success Way.

W Życiu Masz To,
Na Co Się Odważysz!

Jestem trenerem biznesu i marketingu sieciowego

Prowadzę i organizuje szkolenia online i offline z zakresu finansów, sprzedaży, rekrutacji, rozmów telefonicznych, social mediów i budowania zespołu.

Czym się zajmuję?

Od 2017 r. prowadzę działalność gospodarczą i buduję markę Twórz Teraz, co pozwoliło mi poznać i wspierać wiele fantastycznych osób, które chcą się rozwijać się i tworzyć siebie i swoje życie.

Swoje doświadczenie w budowaniu zwycięskich zespołów zdobywam już od 13 lat. Wcześniej pracowałam w korporacji, branży szkoleniowej i właśnie wtedy zrozumiałam, że praca z ludźmi daje mi najwięcej satysfakcji i poczucia, że to co robię ma sens.

Nie lubię nudy!

Dlatego wybrałam działanie w marketingu społecznościowym. Od zawsze chciałam od życia więcej, by czerpać pełnymi garściami i pokazywać innym osobom, że można osiągać ponadprzeciętne rezultaty. A cała nasza projekcja nas, naszego życia zaczyna się w głowie, dlatego bycie trenerem mentalnym jest dla mnie kierunkiem w którym postanowiłam się rozwijać, by być jeszcze skuteczniejszym liderem.

Jestem praktykiem.

Uczę innych jak zarabiać minimum 10.000 zł msc. odebrać samochód i zdobyć wycieczkę w ramach programów motywacyjnych, aby pokazywać innym, że marketing społecznościowy to styl życia!

Moim celem jest budować świadomie biznes marketingu społecznościowego i pokazywać innym osobom jak robić go skutecznie. Sama jestem praktykiem biznesu sieciowego, dlatego zdecydowałam się na kolejny krok by poprzez swoje doświadczenie uczyć inne osoby tego biznesu.

Mój zespół!

Zbudowałam razem z moimi liderami społeczność 13.000 osób w Polsce i w Europie. Aktualnie generuje wraz z zespołem obrót ponad 0,7 mln złotych msc, a wartość odebranych samochodów w zespole przekroczyła 4.000.000 zł.

W życiu są dla mnie ważne relacje!

W naszych działaniach podstawą naszego sukcesu są relacje! Jako jednostka jesteśmy w stanie wiele osiągnąć, jednak jako zespół dużo więcej! Dlatego budujemy razem społeczność, która razem podróżuje, spędza dużo czasu prywatnie, rozwija się by każdego dnia być najlepszą wersją siebie!

Partnerstwo

Mój mąż jest moim partnerem, który pomaga mi w osiąganiu mojej życiowej równowagi pomiędzy pracą, obowiązkami codziennymi i naszym wolnym czasem 🙂 Partnerstwo jest dla mnie ogromnie ważne w budowaniu długotrwałej relacji! Piszę o budowaniu, dlatego, że wszystko co wartościowe wymaga czasu i zaangażowania!

Mam ogromne szczęście, że mam partnera, który wspiera mnie aktualnie w moich działaniach, choć bywało różnie. Jednak o tym jak budować taką relacje innym razem 🙂 Więcej o nas znajdziesz na instagramie i facebooku.

Moja Pasja

Moją pasją jest chodzenie po górach, szczególnie Tatrach. Tą pasją zaraził mnie mój mąż. Góry uczą pokory i wytrwałości, a dodatkowo ładują mnie bardzo dużą dawką endorfin. W górach czuję wolność i szczęście, że tą pasją “zarażamy” kolejne osoby 🙂

W wolnym czasie ćwiczę, uwielbiam taniec i jazdę rowerem. Jestem również pasjonatką rozwoju osobistego, dlatego zachęcam innych, aby każdego dnia dla swojego rozwoju stworzyli sobie nawyk – 10 minut, które może zmienić wszystko! Zaczynając od przeczytania książki, podcastu, audiobooka, ćwiczeń dla swojego ciała. Najważniejszy jest w tym wszystkim nawyk, aby zacząć od małych kroków!

Współpracuj ze mną!

Pokazuje możliwości jakie daje działanie w internecie, uczę jak wystartować w biznesie online i jak budować markę osobistą. Stwórzmy razem najlepszą wersję Ciebie i Twojego życia!

Moim marzeniem jest zbudowanie globalnego biznesu, który pomoże wielu ludziom odkryć swój ukryty potencjał i zrealizować ogromne marzenia.

Dane firmy: Twórz Teraz Barbara Mogielnicka ul. Tęczowa 18B/9 45-759 Opole, NIP/VAT numer – PL8831788578, REGON 367196875